HAKKIMIZDA

2015 yılında kurulan firmamız 1969 yılından gelen bilgi birikimi ve tecrübesiyle, kısa bir sürede ülkesinde Türkiye Tekstil endüstrisinde Erkek Giyim alanında yaptığı üretimler ile sektöründe lider bir şirket konumuna gelmektedir.Kozaç Tekstil geniş ürün yelpazesi, tasarım desteği, en iyi üretim kalitesi, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun fiyat politikası, lojistik gücü, esnek üretim anlayışı sayesinde çalıştığı markalara çözüm ortaklığı yapmaktadır. Kozaç Tekstil üstün kalite ve hizmet politikasıyla her geçen yıl büyüyerek müşterilerine daha iyi hizmet etmektedir. Kozaç Tekstil yatırımlarını modern ekipman, son teknoloji makineler ve nitelikli insan gücüne yaparak başarısının istikrarını sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı, kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olmak.

MİSYONUMUZ

Uluslararası rekabet koşullarında, artı değer yaratmayı vazife bilen, kaynaklarını maksimum etkinlikte kullanan, en iyi ve kaliteli hizmeti veren, güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak sektördeki varlığımızı sürdürmek hedeflenen misyonumuzdur.